Soyak Siesta Oxygen O2'de 125 Bin Liraya Satılık Daire
İzmir Karşıyaka'da deniz manzaralı olarak inşa edilen ve Siesta projesinin son etabı olan Soyak Siesta Oxygen O2'de Daire satışları devam ediyor. Projede yüzde 1 KDV avantajı bulunuyor.

Soyak Siesta Oxygen O2'de 1 Yıl Sonra Ödeme İmkanı

Soyak Siesta Oxygen O2'de 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon Daire seçenekleri yer alıyor. 26 bin metrekarelik alan üzerinde inşa edilen projede 1 yıl sonra ödeme imkanı sunuluyor.konuthaberleri.com

2+1 Daireler 198 Bin Liradan Satılıyor

Soyak Siesta Oxygen O2etabı 1 oda 1 salon daireler 125 bin liradan, 2 oda 1 salon daireler ise 198 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor. Siesta'nın 5'inci ve son etabı Siesta Oxygen, körfeze tepeden bakıyor.

120 Aya Kadar Vade İmkanı

Yüzde 1 peşinat ve 120 aya varan vadelerle satılan Soyak Siesta Oxygen O2etabında teslimlerin Aralık 2015'te başlayacağı belirtiliyor. Projenin bütününde 335 metrekare büyüklüğünde 2 adet havuz yer alıyor.

Metro ve Alışveriş Merkezine Yakın

Toplam 288 dairenin bulunduğu Soyak Siesta Oxygen O2 etabı metro ve alışveriş merkezine yakın bir konumda yükseliyor. Çevre yoluna doğrudan bağlantının bulunduğu projede açık ve kapalı otopark ile elektrikli araçlar için şarj ünitesi yer alıyor.

Özel Peyzajlı Proje

Özel peyzajlı bir proje olan Soyak Siesta Oxygen O2 etabında çocuk oyun alanı, Yüzme Havuzu ve açık hava terapi jakuzileri, sauna, buhar odası, masaj odası ve masaj alanı, tenis kontu, basketbol sahası, fitness salonu, pilates ve yoga, içinde şezlong, minder, hamak ve aromalı bitkilerin olduğu Dinlenme bahçesi, seyir terasları ile vitamin bar ve Oxygen Bar mevcut.

Çevreyolu'nun Yanında Yükseliyor

İzmir Karşıyaka'da, Çevreyolu'nun hemen yanında bulunan Soyak Siesta Oxygen O2 etabının satış ofisi, İzmir Karşıyaka Cumhuriyet Mahallesi, 6659 Sokak numara 5'te bulunuyor.
Editör : KonutDergisi
Site: ..::Konut Dergisi::.. Konutta referans noktası
URL: http://konutdergisi.com/yazdir.asp?bolum=3815&katid=7