KentPlus Kadıköy’de Lansman Öncesi Son Fırsat
KentPlus Kadıköy, Fikirtepe Kentsel Dönüşüm Planı çerçevesinde hayata geçiriliyor. Yüzde 1 KDV avantajının bulunduğu projede daireler lansman öncesi son avantajlı fiyatlarla satılıyor.

KentPlus Kadıköy’de 36 Ay Vade Yüzde 8 Faiz Avantajı

Emay İnşaat tarafından inşa edilen KentPlus Kadıköykonut projesindeki avantajlı satışlar çerçevesinde 36 aya kadar yüzde sıfır faizle ödeme imkanı sunuluyor. Bu fırsattan yararlanmak için projenin Kadıköy minibüs yolu caddesine paralel olarak yükselen satış ofisine uğramak yeterli oluyor.konuthaberleri.com

Metrobüs Duraklarına Yakın

KentPlus Kadıköyprojesi, Bağdat Caddesi'ne, metroya, Söğütlüçeşme ve Fikirtepe metrobüs duraklarına, Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumu'na yakın bir konumda yükseliyor. Bu özelliği ile projede İstanbul'un her yerine kolay Ulaşım imkânı bulunuyor.

Projede 3 Blokta 1.337 Daire Bulunuyor

Karma kullanıma yönelik bir kompleks olarak tasarlanan Kentplus Kadıköy, 27 bin m2 arsa üzerinde yükseliyor. Projenin 16 bin m2'si ise peyzaj ve yeşil alan olarak tasarlanıyor. Zemin + 24 ve zemin + 25 katlı 3 bloktan oluşan projede 1.337 Daire bulunuyor.

Teslimler Ağustos2016’da Başlayacak

Projede açık ve kapalı otopark, açık yüzme havuzları, açık ve kapalı çocuk oyun alanları, koşu ve yürüyüş parkuru, spor tesisi, meydan konseptli çarşı, vale, kuru temizleme ve Dekorasyon danışmanlığı gibi hizmetler yer alıyor. KentPlus Kadıköy'de teslimlerin 2016 yılının Ağustos ayında başlayacağı belirtiliyor.
Editör : KonutDergisi
Site: ..::Konut Dergisi::.. Konutta referans noktası
URL: http://konutdergisi.com/yazdir.asp?bolum=3812&katid=7