Toya Vista'da Teslimler Yakında Başlıyor
İstanbul Avcılar'da Toya Yapı tarafından hayata geçirilen Toya Vista projesi, 132 Konut ve mağazalardan oluşuyor. Her yaşama uygun bir seçeneğin sunulduğu projede 2+1 ve 3+1 daireler yer alıyor.

Toya Vista'da Teslimler 5 Ay Sonra Başlıyor

Teslimlerin Ağustos ayında başlayacağı Toyla Vista projesinde yüzde 1 peşinatla Daire sahibi olunabiliyor.Yüzde 1 KDV avantajının bulunduğu projede konutlar 1 yıl taksit erteleme ya da 12 ay boyunca 900 lira ödeme seçenekleriyle satılıyor.konuthaberleri.com

İDO İskelesine 5 Dakika Mesafede

Toya Vista, alışveriş merkezleri, eğitim ve sağlık kurumlarının hemen yanı başında yükseliyor. Merkezi lokasyonu ile metrobüs durağı ve E-5 Karayolu'na birkaç dakika içinde Ulaşım imkanının sunulduğu proje, Avcılar İDO İskelesi'ne 5 ve Atatürk Havalimanı'na 10 dakika mesafede yükseliyor.

Metrobüse Yürüme Mesafesinde

E-5 Karayolu ve metrobüse yürüme mesafesinde bulunan projede daireler deniz ve göl manzaralı olarak inşa ediliyor. Yaklaşık 3 bin metrekare yeşil alanın yer aldığı projede kafeterya, çocuk oyun parkı, aktivite alanları ve Dinlenme alanları bulunuyor. Toya Vista'nın satış ofisi Avcılar Merkez Mahallesi, Burnaz Caddesi numara No'de bulunuyor.
Editör : KonutDergisi
Site: ..::Konut Dergisi::.. Konutta referans noktası
URL: http://konutdergisi.com/yazdir.asp?bolum=3810&katid=7