NarLife Nerede ve Nasıl Gidilir?
İstanbul Maltepe'de hayata geçirilen NarLife projesi, 29 bin 500 m2 yerleşim alanında yükseliyor. 14 katlı A Blok, 12, 11 ve 9 katlı B Blok ve 6 katlı C Blok ile toplam 609 dairenin bulunduğu projede stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ile dubleks, teraslı ve bahçeli daireler yer alıyor.

NarLife'da 889 Araçlık Otopark Alanı Bulunuyor

Her daireye 1 adet kapalı otopark yerinin tahsis edildiği NarLifeprojesinde toplam 889 araçlık kapalı otopark alanı bulunuyor. Otoparklarda hibrit araçlar için şarj üniteleri de yer alıyor.konuthaberleri.com

Stüdyo, 1+1 ve 2+1 Dairelerde Solo Buzdolabı Standart

Dairelerde mutfak mobilyaları, ankastre fırın, ocak, davlumbaz, bulaşık makinesinin bulunduğu NarLife projesindeki stüdyo, 1+1 ve 2+1 dairelerde solo Buzdolabı da mevcut.

Projeye Nasıl Ulaşılır?

NarLifeprojesine ulaşmak için; TEM Otoyolu kullanarak Samandıra Kavşağı'ndan Samandıra Sarıgazi yönü takip ediliyor. Boğaziçi Köprüsü'nden ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nden ulaşmak için Kozyatağı-Harem yönünde Küçükyalı Karayol Kavşağı'ndan geçerek Samandıra Büyük Bakkalköy Başıbüyük Kavşağı'na ulaşılıyor. Buradan Büyük Bakkalköy ve Başıbüyük yönünde gidildiğinde projeye ulaşılabiliyor.

Kartal'dan Geliş

Kayışdağı'ndan Narlife projesine ulaşmak isteyenler Dudullu yönünden Yeditepe Üniversitesi yakınlarından geçerek Başıbüyük-Süreyyapaşa'ya gidiyor. Kartal yönünden gelirken, Maltepe Başıbüyük Kavşağı'ndan geçerek, Samandıra B.Bakkalköy Başıbüyük Kavşağı'ndan sağa dönülüyor.

Tüm Teslimler 2015'te Tamamlanacak

Konut projesindeki C bloğun Nisan ayında, A ve B bloklarının Haziran 2015'te teslim edileceği NarLife pazarlama ve satış ofisi; Maltepe, Başıbüyük Mahallesi, Emek Caddesi, numara 281'de bulunuyor.
Editör : KonutDergisi
Site: ..::Konut Dergisi::.. Konutta referans noktası
URL: http://konutdergisi.com/yazdir.asp?bolum=3809&katid=7