Çengelköy Park Evleri Ne Zaman Teslim?
Üsküdar'a bağlı Çengelköy'de Selimoğlu Grup ve Demirland İnşaat tarafından hayata geçirilen Çengelköy Park Evleri projesi, Rezidans ve villalarıyla öne çıkıyor. Rezidansların metrekaresinin 3 bin dolardan, villaların metrekaresin ise 4 bin dolardan başlayan fiyatlarla satıldığı projede 73 Daire, 86 villa ve 11 dükkan yer alıyor.

Çengelköy Park Evleri Rezidans ve Villalardan Oluşuyor

Çengelköy Park Evleri projesinde 1 oda 1 salondan 5 oda 1 salona kadar Rezidans Daire seçenekleri yer alıyor. Projede ayrıca 4 oda 1 salon, 5 oda 1 salon ve 6 oda 1 salon villa tipi de bulunuyor. Projede daire alanları 60 metrekare ile 230 metrekare, villa alanları ise 400 metrekare ile 600 metrekare arasında değişiyor.konuthaberleri.com

Boğaz'a Bakan Yamaçta Yükseliyor

İçinde yüzme havuzu, fitness center, sauna, buhar odası, spor alanları gibi sosyal imkanların bulunduğu Çengelköy Park Evleri'nin 65 dönümlük arazisi, Boğaz'a bakan bir yamaçta bulunuyor. Bu özelliği nedeniyle de proje, Boğaziçi Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nü gören bir manzaraya sahip.

Tüm Merkezlere Yakın Bir Konumda

Çengelköy Park Evleri, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 32 km, Atatürk Havalimanı'na 27.5 km, Taksim'e 12.5 km, Bağdat Caddesi'ne 10 km, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne, Beşiktaş'a ve Kadıköy'e 9 km, Üsküdar'a 6 km, Boğaziçi Köprüsü'ne 4 km mesafede yer alıyor.

Rezidanslar 235 Bin, Villalar 1.5 Milyon Dolardan Başlıyor

Teslim tarihinin Aralık 2015 olarak belirlendiği Çengelköy Park Evleri projesindeki rezidans dairelerin fiyatları 235 bin dolar ile 1 milyon 267 bin dolar arasında, villaların fiyatları ise 1 milyon 500 bin dolar ile 2 milyon 800 bin dolar arasında değişiyor.
Editör : KonutDergisi
Site: ..::Konut Dergisi::.. Konutta referans noktası
URL: http://konutdergisi.com/yazdir.asp?bolum=3803&katid=7