Metropol İstanbul Aralık’ta Teslim
İstanbul Ataşehir'de, Finans Merkezi'nin yakınında konumlanan Metropol İstanbul projesi, modern yaşamın ihtiyacı olan tüm ayrıntıları sunuyor. Projede rezidans, kule, C blok rezidans gibi bloklarla catwalk gibi alışveriş ve yaşam merkezi yer alıyor.

Metropol İstanbul Modern Bir Yaşam Merkezi

Metropol İstanbul projesinde bulunan rezidansta İstanbul'un en uzun alışveriş caddesini de içinde barındıran alışveriş ve yaşam merkezine bir asansörle ulaşılabiliyor. Anadolu Yakası'nın en büyük sineması, çok amaçlı salonu, caddesi, sosyal alanları ve birçok yaşam ayrıntıları burada yer alıyor.konuthaberleri.com

Bloklar Her İhtiyacı Karşılayacak Özellikte

Metropol İstanbul'da bulunan Metropol Kule, Avrupa'nın en yüksek yapılarından biri olarak yükseliyor. Metropol C Blok Rezidans'ta ise Ofis konsepti yeniden yorumlanıyor. İsteyene Ofis, isteyene ev, isteyene ev ofis olan Metropol C Blok Rezidans'ta, finansın merkezinde yer almanın ayrıcalığı ve avantajları sunuluyor. Metropol Catwalk ise moda, alışveriş, eğlence, spor, sinema ve alışveriş caddesi olarak tasarlanıyor.

Bankalardan Konut Kredisi Kullanılabiliyor

Ataşehir, Atatürk Mahallesi, Ataşehir Bulvarı Ata Blokları karşısında yükselen Metropol İstanbul projesindeki konutlar stüdyo, 1+1, 2+1 ve de 3+1'lerden meydana geliyor. Arsa alanının 800 bin metrekare olduğu projede Halkbank, Vakıfbank, Akbank, İNG Bank, Teb ve Denizbank gibi bankalardan Konut kredisi kullanılabiliyor.

Daireler 44 m2 İle 228 m2 Arasında

Stüdyoların 44 metrekare ila 139 metrekare, 1+1'lerin 73 metrekare ila 198 metrekare, 2+1'lerin 139 metrekare ila 258 metrekare, 3+1'lerin ise 183 metrekare ila 228 metrekare olarak tasarlanan Metropol İstanbul projesinde teslimlerin Aralık 2014 tarihinde yapılması planlanıyor.
Editör : KonutDergisi
Site: ..::Konut Dergisi::.. Konutta referans noktası
URL: http://konutdergisi.com/yazdir.asp?bolum=3801&katid=7