Tarabya Life Ulaşım Bilgisi
Tarabya Life, konum itibariyle İstanbul'un merkezinde, Tarabya sırtlarında, orman ve deniz havasını birlikte sunabilen özel bir proje olarak dikkat çekiyor.

Tarabya Life Tarabya Sahili'ne Yakın

Bölgedeki AVM ve yeni yapılan İstinye Marinası ile Tarabya sahiline yakın bir konumda yükselen Tarabya Life, Boğaz sırtlarında olması, TEM çıkışına ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ile Boğaziçi Köprüsü'ne yakınlığıyla benzersiz bir avantaj sağlıyor.konuthaberleri.com

Ticaretin Kalbinde

Ticaretin nabzının attığı Maslak Ofis kuleleri bölgesi, Borsa İstanbul, bölgedeki eğitim kurumları ve yine bölgenin en büyük özel hastanesinin yanı başında olan Tarabya Life projesine metro, deniz yolları ve toplu taşıma ile kolayca ulaşılabiliyor.

Satış Ofisi Levent'te

369 Adet A+ tipi Konut, 1500 araçlık kapalı otoparkı, misafir otoparkları, sosyal alanları, marketi, kuaförü, kapalı-açık havuzu, fitness merkezi, sauna, buhar odası ve Türk hamamının bulunduğu Tarabya Life'ın satış ofisi, Levent, Ortabayır Mahallesi, Dereboyu Caddesi, Numara 22'de bulunuyor.

Nasıl Gidilir?

Tarabya Lifekonut projesine ulaşmak için Büyükdere Caddesi istikametinde giderken Esentepe çıkışından ayrılarak ikinci sola girildiğinde sağdaki beyaz kuşaklı projenin binası görülebilir.

Sosyal Alanlar Dikkat Çekiyor

Tarabya Lifeprojesindeki sosyal alanlar dikkat çekiyor: Açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun odası, bebek bakım odası, çocuk oyun parkları, futbol sahası, basketbol sahası, voleybol sahası, tenis kortu, masa tenisi, bilardo, çok amaçlı salon.

Akıllı Ev Konsepti

Müzik ve gösteri alanlarının da bulunduğu projede market, kafeterya, kuaför ve revir de yer alıyor. Site sakinlerinin evlerini cep telefonu ya da tabletleri ile yönetebilme kolaylığının sağlandığı Tarabya Life projesinde kapalı devre kamera sistemi, duman algılama sistemleri, yangın algılama sistemleri, aydınlatma kontrolü, iklimlendirme kontrolü, yemek siparişi, kuru temizleme, market siparişi, taksi çağırma, ambulans çağırma, hırsız alarmı gibi ayrıntılar uzaktan yönetilebiliyor.
Editör : KonutDergisi
Site: ..::Konut Dergisi::.. Konutta referans noktası
URL: http://konutdergisi.com/yazdir.asp?bolum=3800&katid=7