Sinpaş GYO İncek Life Ne Zaman Teslim?
Ankara'da hayata geçirilen ve 1+1'den 4+1 ve yalı dairelerinin bulunduğu Sinpaş GYO İncek Life projesi, birbirinden farklı konutlarıyla sakinlerine huzurlu bir yaşam vaat ediyor.

Sinpaş GYO İncek Life Konut ve Villalarıyla Satışta

5 farklı blok ve 2 farklı tip villa seçeneğiyle Sinpaş GYO İncek Life projesinde çocukların özgürce oynayabildiği, anne-babaların keyifle vakit geçirebildiği proje olarak öne çıkıyor. Projedeki kendine özgü mahalle yapısı ve zengin sosyal yaşam ayrıntısı dikkat çekiyor.konuthaberleri.com

80 Dairenin Satışı Devam Ediyor

Sinpaş GYO İncek Life projesindeki son 80 dairenin satışları devem ediyor. Özellikle bahçe kullanımı olan apartman dairelerinin dikkat çektiği projedeki teslimlerin Ağustos 2014'te başlayacağı belirtiliyor.

Villalar Lüks Yaşamı Sunuyor

Alçak katlı bloklarla tasarlanan Sinpaş GYO İncek Life, 150 dönüm arazi üzerinde yüzde 80'i yeşil alan ve su ile projelendirildi. Projede birbirinden farklı konutlar yer alıyor. Projedeki villa Nergis'in iki katından da girişi mevcut. Bu villa 2 araçlık özel otoparkı, havuzu, geniş ve fonksiyonel bahçesiyle öne çıkıyor. Villa Çiğdem ise 2 araçlık özel otoparkı, havuzu, geniş ve fonksiyonel bahçesiyle ferah bir yaşam sunuyor.

Daireler Yeşille İç İçe

Sinpaş GYO İncek Life projesinde Lale Konakları, 3 cepheli ve 2 cepheli 4 oda 1 salon evlerden oluşan, hem mutfaktan hem salondan çıkılan, manzaraya hâkim ve yemyeşil balkona sahip, geniş ve huzurlu bir yaşam sunuyor. Menekşe Konakları da 3 cepheli ve 2 cepheli 3 oda 1 salon evlerden oluşuyor. Bu bölümde hem mutfaktan hem salondan çıkılan, manzaraya hâkim ve yemyeşil balkona sahip huzurlu bir yaşam vaat ediyor.

Konutlar 3 Cepheye Bakıyor

Projedeki Kardelen Konakları ve Leylak evleri, 3 cepheli ve 2 cepheli 3 oda 1 salon evlerden meydana geliyor. Bu konaklarda hem mutfaktan hem salondan çıkılan, manzaraya hâkim ve yemyeşil balkona sahip geniş yaşama alanı sunuyor. Projedeki Göl Kule ise 2 da 1 salon ve 1 oda 1 salon dairelerden oluşuyor. Dış köşe 2+1 daireler kapalı mutfak, özel banyolu ebeveyn yatak odası ve manzaraya hakim balkonuyla konforlu bir hayat sunuyor. Sinpaş GYO İncek Life projesindeki Göl Kule'nin iç 2+1 ve 1+1 daireleri ise açık mutfak ve peyzaja hakim manzara hayatınıza huzuru ve konforu getiriyor.
Editör : KonutDergisi
Site: ..::Konut Dergisi::.. Konutta referans noktası
URL: http://konutdergisi.com/yazdir.asp?bolum=3799&katid=7