Batı Hayat Konutları 2’de Hemen Tapu
Ankara Batıkent'te inşa edilen Batı Hayat Konutları 2 projesi, hemen tapu ve hemen kredi avantajıyla herkesi Ev sahibi yapıyor. 13 katlı tek blok halinde yükselen projede 156 m2 ile 466 m2 arasında değişen 4 oda 1 salon daireler bulunuyor.

Batı Hayat Konutları 2’de Teslimler Aralık’ta Başlıyor

Konut teslimlerinin Aralık 2014 tarihinde başlayacağı Batı Hayat Konutları 2 projesinin hem site içerisinde, hem de yanı başında yeşil alanlar bulunuyor. Ayrıca çocuk parkı, oyun alanları, spor merkezi, yürüyüş yolları ve birçok yaşam alanına mevcut. Projede ayrıca her bir daire için en az bir araçlık otopark alanı tahsis ediliyor.konuthaberleri.com

Bütün Daireler Güneş Görüyor

Batı Hayat Konutları 2 projesi, alışveriş merkezlerine, toplum taşıma ve yeşil alanlara yakın bir konumda yükseliyor. Bütün dairelerin güneş alacak şekilde tasarlandığı projede, enerji kesintilerine karşı tam beslemeli jeneratör ve su kesintilerine karşı su deposu mevcut.

Bütün Daireler Çift Banyo ve WC’li

8 bin m2 inşaat alanı üzerinde yükselen Batı Hayat Konutları 2 projesinin tüm dairelerinde çift banyo ve ayrı WC, tüm dairelerde giyinme odası ve vestiyer, TV, telefon ve internet bağlantısı, termostatik vana ile her oda için ayarlanabilir sıcaklık imkanı bulunuyor.

36 Dairelik Butik Bir Proje

Metro, AVM, market, otobüs ve dolmuş durağına yakın bir konumda bulunan projede açık otopark ile engelli ve misafir otoparkı bulunuyor. 36 dairelik butik bir proje olan Batı Hayat Konutları 2 projesinin satış ofisi, Ankara, Batıkent, İlkyerleşim Mahallesi, 1940. Cadde 1237. Sokak Numara 2 ‘de bulunuyor.
Editör : KonutDergisi
Site: ..::Konut Dergisi::.. Konutta referans noktası
URL: http://konutdergisi.com/yazdir.asp?bolum=3795&katid=7