Ankara Ankara’da yaşam başladı

Yapı Kredi Koray’ın İstanbul dışında geliştirdiği ilk konut projesi olan Ankara Eskişehir Yolu üzerinde konumlanan Ankara Ankara projesinde yaşam başladı. Mart 2008 itibariyle anahtarlarını teslim alan ev sahiplerinin yerleşmeye başladığı Ankara Ankara projesinde, son 39 daire de satışa çıktı.


Temelleri 2006 yılının Temmuz ayında atılan projenin yüzde 80’inin satışı aynı dönemde tamamlanmıştı. Haziran 2008’de satışa sunulan son 39 dairede ev sahibi olacaklar ise yeni evlerine taşınmak için beklemek zorunda kalmayacaklar.


 


 310 bin YTL’den başlayan fiyatlar


 


Ankara’nın en hızlı gelişen bölgesi olan Eskişehir Yolu üzerinde, 18 dönüm alan üzerine kurulan projede toplam 184 ünite, 2+1’den 5+1’e değişen düz, dubleks ve bahçeli seçenekler ile sunuluyor.  100 metrekare ile 241 metrekare arasında değişen büyüklüklerdeki dairelerin fiyatları 310 bin ile 615 bin YTL arasında değişiyor.


Ankara’nın gelişim aksının tam merkezinde bulunan proje, şehir merkezine 9, ODTܒye 6 kilometre, Bilkent metro istasyonu ve otobüs güzergahına ise yalnızca 100 metre mesafede bulunuyor. Ankara Ankara, cafe’si, dört mevsim hizmet verecek havuzu, fitness salonu, toplantı ve oyun salonu, güneşlenme terası, yürüyüş parkuru, çocuk oyun alanlarından oluşan sosyal aktivite mekânları ile de Ankaralı’lara şehir hayatının karmaşasından uzakta keyifli sosyal imkânlar sunuyor. 


 


 


 

Editör : KonutDergisi
Site: ..::Konut Dergisi::.. Konutta referans noktası
URL: http://konutdergisi.com/yazdir.asp?bolum=1646&katid=28