Propa’dan Bodrum’da daire fiyatına villa!

Bodrum’daki Royal Resort ve Gizli Vadi Evleri projelerinde, tamamı bitmiş ve oturulmaya hazır 30 kadar konutu satışa çıkaran Propa İnşaat, bugüne kadar gerek fiyatı gerekse ödeme koşulları nedeniyle Bodrum’dan ev almanın hayal olduğunu düşünenlerin hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. Tuzla'da inanılmaz bir manzaraya sahip Royal Resort Villaları için daire fiyatına müstakil villa kampanyası uygulanıyor. Özel ödeme koşullarıyla tüketicilerin beğenisine sunulacak olan bu projede fiyatlar 145 bin YTL’den başlıyor. Gümüşlük’e sadece birkaç dakika mesafede bulunan Gizli Vadi Evleri’nde ise tüketicilere adeta bir oda fiyatına daire sunuluyor. Projede fiyatlar 99 bin YTL'den başlıyor.


Bodrum Hisar mevkiinde, uçsuz bucaksız deniz ve adalar manzarasının karşısında konumlanan Royal Resort projesi, 38 adet dubleks villadan oluşuyor. Yöreye özgü doğal taş kaplama ve duvarlarda uygulanan Osmanlı kiremitleri ile oluşturulmuş aydınlatmalı nişlerle gece ve gündüz ayrı güzel görünen evler, zengin peyzajı ile de fark yaratıyor. Projede spor alanları, yürüyüş parkurları, yarı olimpik yüzme havuzu, özel geri dönüşüm arıtma sistemi bulunuyor.


Gümüşlük’te tam panoramik deniz ve adalar manzaralı Gizli Vadi Evleri, 18 adedi çatı teras kullanımlı penthouse, 18 adedi ise özel bahçe kullanımlı 2’şer katlı toplam 36 adet villa daireden oluşuyor.  Yüzme havuzu, otoparkı ve güvenliği olan siteye ulaşım da çok kolay.


 

Editör : KonutDergisi
Site: ..::Konut Dergisi::.. Konutta referans noktası
URL: http://konutdergisi.com/yazdir.asp?bolum=1644&katid=28