Canan Residence’da örnek daireler hazır

183, 135 ve 68 metrekareden oluşan örnek daireler Elif Kınıkoğlu ve Tanju Özelgin tarafından dekore edildi, mobilyalar ise Studio Mod’da üretildi. Mutfaklarında Miele marka ankastre bulaşık makinesi, elektrikli ocak, fırın, mikrodalga, aspiratör ve mutfak dolaplarında İtalyan Snaidero mutfak kullanıldı. Dairelerin dekorasyonu için özel ısı yalıtımlı alüminyum doğrama, lowe ısı camlar, yere kadar sürgülü kapılarla çıkılan Fransız balkonlar, 2.90 net tavan yüksekliği, termostatlı alüminyum panel radyatörler, 2.30 brüt kapı yükseklikte mobilya kapılar ve ses-ısı yalıtım üzerine lamine parkeleri kullanan Canan Residence, konfor ve rahatlığa yeni soluk getirdi.


 


Fiyatlar 181.4 bin dolardan başlıyor


 


Projede bloklar 10 bin metrekareye varan özel bir peyzaj düzeni içinde konumlanıyor. Açık yüzme havuzu, genel su kompozisyonunun bir parçasını oluşturuyor. Kapalı yüzme havuzu ise, sadece bir etkinlik alanı olarak kalmıyor, zengin iç mimari dekorasyonuyla Canan Residence'ın yaşama kültürünü simgeleyen mekânlardan birine dönüşüyor. Spor alanları da hem açık mekânlarda, hem de kapalı mekânlarda kendini gösteriyor. Çevre düzeninin bir parçası olan basketbol ve voleybol sahası açık alanda yer alırken, kapalı spor salonu aynı imkânları iç mekâna taşıyor. Açık ve kapalı etkinlik alanları içinde tenis kortunun yanı sıra bilardo ve masa tenisi mekânları bulunuyor.


Çok amaçlı fitness salonu, sauna, masaj ve dinlenme salonları, açık ve kapalı çocuk oyun alanları, café-bar ve restoranla seçkin ortamlar yaratılırken, dairelere servis imkânı olması ise yaşama kültürünü günün her anına taşıyor.


Canan Residence’da dairelerin fiyat aralığı 181 bin 440 dolar ile 1 milyon 417 bin 500 dolar arasında değişiyor.


 

Editör : KonutDergisi
Site: ..::Konut Dergisi::.. Konutta referans noktası
URL: http://konutdergisi.com/yazdir.asp?bolum=1627&katid=28